FiFa-PhotoShop.FoRuMz.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FiFa-PhotoShop.FoRuMz.Ro

Totul despre Photoshop Counter Strike Fifa Ucl
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Flavius2
Utilizator Banat
Utilizator Banat



Numarul mesajelor : 4
STEAM : nu
Avertismente :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

SOTW :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue


Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Empty
MesajSubiect: Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???   Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? EmptyVin Ian 16, 2009 10:05 pm

Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???Folosesc PS2 ajutatima va rog
Sus In jos
FMGustas
Administrator
Administrator
FMGustas


Numarul mesajelor : 619
Varsta : 29
Localizare : GaLaTi
Joburi/Distractii : Counter Strike :X
Stare de spirit : Buna
STEAM : Nu...numi permit=))
Avertismente :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

SOTW :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue


Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Empty
MesajSubiect: Re: Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???   Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? EmptyVin Ian 16, 2009 10:12 pm

aici nu este topic pentru asta.....topic mutat la discutii generale citeste intai 1 warn
Sus In jos
https://fifa-photoshop.forumgratuit.ro
Flavius2
Utilizator Banat
Utilizator Banat



Numarul mesajelor : 4
STEAM : nu
Avertismente :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

SOTW :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue


Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Empty
MesajSubiect: Re: Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???   Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? EmptyVin Ian 16, 2009 10:25 pm

FMGustas a scris:
aici nu este topic pentru asta.....topic mutat la discutii generale citeste intai 1 warn
am inteles dar ma ajuti?D:
Sus In jos
FMGustas
Administrator
Administrator
FMGustas


Numarul mesajelor : 619
Varsta : 29
Localizare : GaLaTi
Joburi/Distractii : Counter Strike :X
Stare de spirit : Buna
STEAM : Nu...numi permit=))
Avertismente :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

Concursuri Castigate :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue

SOTW :
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Right_bar_bleue


Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Empty
MesajSubiect: Re: Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???   Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? EmptyVin Ian 16, 2009 10:36 pm

dai la provile si dai avatar si dai browse si iti alegi imaginea si dai trimite
Sus In jos
https://fifa-photoshop.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Empty
MesajSubiect: Re: Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???   Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ??? Empty

Sus In jos
 
Cum imi pot pune imaginile ce le fac la avatar ???
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FiFa-PhotoShop.FoRuMz.Ro :: • DIVERSE• :: Discutii Generale-
Mergi direct la: